ויטרינות זכוכית

אחד מפרטי הריהוט שמושכים במיוחד הם ללא ספק ווטירינות זכוכית, מי מאיתנו אינו זוכר היכן אימא או סבתא היו מאחסנות את הכלים המיוחדים והיקרים, כך שניתן יהיה לראותם מבעד למזנון המיוחד שיש בו וויטרינות זכוכית. מי שאוהב את במראה של הסגנון הכפרי, לבטח תהיינה לו לפחות שתי וויטרינות זכוכית. רהיט זה נראה צהודר ויוקרתי וניתן למצוא וויטרינות זכוכית בעלות פיתוחים אמנותיים ומיוחדים. ניתן למצוא היום הרבה סגנונות של וויטרינות זכוכית כמו למשל לריהוט המודרני, ווירינות אלה תהיינה בקו נקי יותר וסימטרי. יש כאלה שאוהבים למקם את הויטרינות במטבח, כחלק מההמשך של ארונות המטבח, שילוב זה יכעול להיות בהחלט מעניין.

דוגמאות זכוכית מרהיבות ברהיט מעץ

 יש שמעוניינים כי הזכוכית שנמצאת על הוויטרינה, תהיה צרובה, בעלת דוגמאות חלקות או בעיטורים מיוחדים. ניתן למצוא מגוון רב של וויטרינות זכוכית, בדגמים שונים. באולמות התצוגה, תוכלו לראות מבחר רב של וויטרינות כמו למשל וויטרינות בסגנון עתיק, מודרני, ווינטג' ועוד. אם פעם הוויטרינה העשוייה זכוכית, הייתה מתאימה רק לאוהבי הריהוט הכפרי או העתיק, אז היום ניתן למצוא ברוב סגנונות הריהוט, וויטרינות שיתאימו לסגנון הריהוט הכללי בבית.

ריהוט ועיצוב בסגנון אקלקטי - כיצד בכל זאת נבחר וויטרינה?

 אם שמעתם על סגנון הריהט האקלקטי, זה ריהוט שיש בו אלמנטים שונים, כמו מודרני מול עתיק, קלאסי מולכפרי וכדומה, מה שחשוב, שאם בחרתם בסגנון זה, הוויטרינה למרות שיהאי בסגנון שונה, חייבת להיות מותאמת לשאר הפריטים. יש מעצבי פנים מומחים בסגנון זה, ואם אתם עדיין מתלבטים באיזו וויטרינה לבחור, תוכלו תמיד לשכור את שירותיו של מעצב פנים,  שיוכל לייעץ ולבחור יחד אתכם את הריהוט, תוך התייחסות לחלל, לעיצוב,  ולשאר אלמנטים נוספים.  לפני שתתחילו במסע החיפושים, אחר רהיט מרהיב כמו וויטרינות זכוכית חשוב כיתגבשו את הסגנון תחילה, רק אז תחליטו על הסגנון שתבחרו. כדאי כי תרכשו וויטרינה העשוייה מעץ מלא, כך שהוויטרינה, תחזיק מעמד להרבה שנים ותוכל לשמור לכם את הכלים היפים. תוכלו למצוא מגוון רב שלשדוגמאות זכוכית, עבור הוויטרינה שלכם.